Pro Váš automobil můžeme dodat a nainstalovat:

Autofólie Mechanické zabezpečení Autoalarmy Doplňky

 

Autofólie

Díky našemu profesionálnímu přístupu a výsledkům dodáváme služby i pro několik autosalonů nejrůznějších značek a všem zákazníkům poskytujeme prodlouženou záruku 10 let!

Nabízíme vysoce kvalitní autofólie, které byly vyvinuty pro ztížené podmínky aplikace na zaoblené prosklené plochy automobilu. Mimořádně odolná povrchová vrstva zaručuje maximální ochranu fólie proti poškrábání a díky vrstvě kvalitního pojiva zaručuje dokonalé pevné spojení mezi fólií a sklem za všech klimatických podmínek. Fólie ani po letech netvoří bublinky ani praskliny, záruka je 10 let na barevnou stálost a montáž.

Protisluneční fólie

folie

 • snižují letní přehřívání interiéru automobilu
 • poskytují soukromí
 • zdokonalují vzhled automobilu
 • zadržují 98% UV záření
 • zvyšují pohodlí a koncentraci řidiče
 • odrážejí až 65% dopadající sluneční energie
 • chrání interiér a nákladový prostor před nežádoucími pohledy

Bezpečnostní fólie

 • chrání skla automobilu proti rozbití, které je nejčastějším způsobem vloupání do vozidla
 • zpevňují autoskla a vytváří tak účinnou bariéru proti zlodějům

Samozřejmě kromě těchto vysoce kvalitních autofólií je pro perfektní vlastnosti a dlouhou životnost nutná odborná instalace.

 • Každé sklo je označeno atestačním štítkem, je vydán typový list s informacemi o vozidle (VIN,RZ).
 • Doba montáže (instalace) je 4-8 hodin dle typu vozu.
Aplikace:

 • osobní vozidla
 • autobusy
 • dodávky
 • transportéry (kamiony)
 • atd.

Firma Draco je certifikovanou společeností pro instalace autofólií.

Měření propustnosti zdarma!

Provádíme certifikaci vozidel bez technické kontroly.

Mechanické zábranné prostředky

zamykání řazení

Základním stupněm ochrany vozidla je instalace mechanických zábranných prostředků, které mají za úkol především výrazně prodloužit dobu nutnou k odcizení vozidla a tím toto znemožnit. Pro řidiče je jejich obsluha jednoduchá a rychlá. Nejúčinnější z této skupiny je mechanické uzamykání systému řazení vozidla. Skutečně účinnou ochranu vozu zajišťují pouze zařízení pevně spojená s karoserií vozu, případně kombinující současné blokování řazení a blokování otevírání kapoty motoru.

 • Princip zabezpečení spočívá v uzamčení mechanismu řazení ve vozidle.
 • Pohyblivé díly řazení jsou v poloze zpětného chodu, popř. parkování (u automatických převodovek), uzamčeny s pevnými částmi karoserie za pomoci masivního mechanického zabezpečovacího systému.
 • Hlavním prvkem mechanického zabezpečení je zámková vložka trezorového typu, která je vybavena bezpečnostními prvky proti všem známým způsobům překonání (odvrtáním, rozlomením aj.).
 • Jediným dílem zabezpečení, který je viditelný v interiéru vozidla, je zámková vložka. Ostatní součásti jsou skryty ve středovém tunelu vozu a je k nim velmi omezený přístup.

Elektronické zábranné prostředky

Další možností zabezpečení a ochrany vozidla je instalace imobilizérů a autoalarmů. Imobilizér je zařízení, které blokuje možnost neoprávněného nastartování vozidla. Elektronické autoalarmy jsou aktivním zabezpečovacím zařízením a slouží ke střežení narušení vozu nebo manipulaci s ním. V případě napadení vozidla odrazují zloděje pomocí sirény a upozorní okolí vozu na narušení. Kromě signalizace sirény může být použit i přenos poplachové informace na mobilní telefon uživatele vozu.

Autoalarmy jsou vhodným doplňkem pro kombinaci s např. mechanickým zabezpečením, jelikož aktivně upozorňují okolí vozu na neoprávněnou manipulaci. Na rozdíl od imobilizérů jsou aktivním zabezpečovacím zařízením.

Kvalitní autoalarmy mají zpravidla integrovaný imobilizér. Autoalarmy pro základní zabezpečení zajišťují lokální signalizaci. Autoalarmy vyšších kategorií obsahují komunikátory pro přenos poplachové zprávy k uživateli. Nejčastěji se k tomuto využívá komunikace na mobilní telefon, který je běžnou součástí našeho života. Výhodou telefonu je i zpětná komunikace s vozidlem například pro ověření stavu uzamčení vozidla nebo blokování vozidla proti zneužití. Kvalitní autoalarmy s GSM komunikací jsou vybaveny GPS přijímačem pro přesné určení polohy vozidla. To lze využít samozřejmě při poplachu, ale také při kontrole zaměstnanců, kde se právě nachází.

alarm-telefon
GSM alarm CA-1802 Athos
GSM alarm CA-1802 Athos – Kombinuje zabezpečení automobilu, imobilizér a GSM komunikaci s vozidlem. GSM autoalarm lze ovládat ovladači Jablotron nebo využít původního dálkového ovládání automobilu.

Ovládání GSM alarmu je možné i z nastavených mobilních telefonů pomocí textových zpráv nebo také pouhým prozvoněním.

Auto alarm reaguje na otevření dveří, zapnutí klíčku zapalování, otevření kufru nebo kapoty a na zapnutí spotřebiče ve vozidle (pokles napětí). K alarmu je možné přiřadit také bezdrátové detektory, které mohou střežit prostor vozu nebo jeho okolí (garáž, karavan a podobně). Pro snadnější přístup například do garáže lze u těchto detektorů nastavit zpoždění poplachu. Při poplachu je aktivována siréna, jsou odeslány SMS zprávy o narušení a dojde k zavolání na přednastavená telefonní čísla. Texty SMS obsahují podrobnou informaci o zdroji a typu narušení, datum a čas. Pro snadnou komunikaci je možno měnit texty, které alarm zasílá. Poplachová SMS pak může mít podobu např: Nase Octavia hlasi: viko kufru, naruseni, cas: 02:27:50, 10.01.2004

Autoalarm má velké množství volitelných funkcí, které je možno nastavovat pomocí programovacích SMS nebo i přístupem přes chráněnou webovou stránku GSMlink s heslovaným přístupem.

GSM/GPS alarm CA-1803 BT Athos
GSM/GPS auto alarm CA-1803 BT Athos – autoalarm má vlastnosti jako GSM alarm CA-1802, je však navíc vybaven modulem GPS.

GPS modul alarmu dále umožňuje přesné sledování pohybu vozidla prostřednictvím satelitního systému. Informace z GPS obsahuje údaj o zeměpisné šířce, zeměpisné délce, nadmořské výšce a rychlosti pohybu. Tyto údaje lze získávat přímo na dotaz SMS nebo je sledovat prostřednictvím internetové aplikace GSMlink. Autoalarm má vnitřní paměť na zápis několika tisíc poloh. Tyto údaje pak lze vyčítat a použít pro sledování provozu vozidla za několik dnů dozadu.

Identifikační systémy

pískování
Jedná se o neodstranitelné označování vozidel speciálními prostředky, které buď viditelně nebo skrytě označují vozidlo nebo části automobilu a tím znemožňují změnu identity vozidla a jeho další prodej. Mezi identifikační systémy patří například neodstranitelné značení skel (tzv. pískování), u kterého se na skla automobilu vyznačí VIN kód vozidla.

Doplňky

Parkovací senzory

parkovací senzoryObavy z parkování? Couvejte bezpečněji s některým z parkovacích senzorů. Ten se aktivuje automaticky po zařazení zpátečky a upozorňuje proměnlivým akustickým signálem a číselným údajem na přítomnost překážky za vozidlem. Pro dodávková nebo větší vozidla jsou k dispozici systémy s kamerou, která Vám může zprostředkovat obraz situace za vozidlem.

Dálkové ovládání

dálkové ovládáníMáte vůz s centrálním zamykáním a nebaví Vás pokaždé odemykat zámky dveří klíčkem? Použitím dálkového ovládání lze vozidlo zamykat a odemykat na dálku včetně otevření pátých dveří či kufru. Pokud není Váš vůz vybaven ani centrálním zamykáním, lze jej dodatečně zařídit doplněním servomotorů. V sortimentu jsou k dispozici také vícekanálové ovladače, které lze kombinovat pro ovládání automobilu a brány nebo garážových vrat.

Mezi další výrobky v našem sortimentu patří doplňkové stahování oken nebo například automatický spínač světel, který za Vás zajistí, aby jste se vždy rozjeli s rozsvícenými světly.